.:: DancerBoy ::.

NOVINKY

Dvě novinky

1. Jak už jsem psal, dneska bylo focení pro Bravo, ale trochu jinak ... Ne u nich ve studiu, fotil sem se sám. Já za nima do Prahy totiž nejedu, takže to budu muset nafotit tady bezprofesionálů, ale tak sem si aspon půjčil supr foták od kámoše, takže to bude aspon kvalitní trošku :)) O víkendu je ještě upravim (Ne, retuš ted ne :D I když jen trošku .. možná :D jen vymažu pozadí za mnou ;)) a pak jim to tam pošlu a ke všemu dneska vyšlo nový číslo Brava, takže to znamená co? Že když to tam pošlu co nejdřív, možná tam budu za 14 dní, kdy vychází zas nový Bravo :) Snad to vyjde ..(Dole náhled shootu, co tam pošlu ...)
 2. Připravuju nový video. Sice ho připravuju už nějakej ten den, ale ted proběhla hlavní změna - původní písnička, na kterou měl klip vzniknout byl song Womanizer od Britney Spears, ale rozhodl jsem se, že to natočim na jinej song, kterej neprozradim, jak se jmenuje ;) Nechte se překvapit ... Jen ještě řeknu, že je to video hlavně pro moje "antipříznivce", neboli bez obalu - pro ty, co mě nesnášej nebo přímo nenáviděj. Chci jim to taky trošku oplatit a timhle videem jim to chic svym způsobem "natřít" :) To video samo nebude jen o tancování, bude mít i příběh, ale to už bych prozradil moc ... Jen nevim kdy to bude, protože ted mám hodně shonu, musim podat přihlášku na školu atd. proto sem taky odřekl to focení do Brava :(( Takže tak do měsíce začnu určo točit! :)

img517/5007/25562372dz0.png 

Poslední komentáře
13.11.2008 20:12:24: možná jsem přehlídla ale nejsi tam smiley${1}smiley${1}
08.11.2008 20:50:40: mnoooo tak to se těším jak už nový Bravíčko otevřu!
01.11.2008 18:53:17: supr kájo!!Už se těším až otevřu Bravo a uvidím tě tam!!Budu lítat po škole a řvát: tohohle best klu...